BLOCKCHAIN DAY ISTANBUL #1

ga logo blau weiss 800 800Dijitalleşen dünyamızda şeffaflık, güvenilirlik, transaksiyon işlemlerinde hız, maliyetlerde indirim, verimlilik ve diğer birçok avantajlarıyla yepyeni bir çığır açan Blockchain Teknolojisi çalışma yöntemlerimizi, sektörleri, ekonomiyi ve kısaca geleceğimizi değiştirme becerisi ve potansiyeli taşıyor. Blockchain ile kurulan dünya tamamen aracısız ve merkezi otoriteler/kurumlar olmaksızın işliyor. Bu bir yandan ekonomideki kimi aktörler için büyük gelecek vadederken, kimi kurumların/şirketlerin varlıklarını, görevlerini yeniden tanımlamasını ve yeniden yapılandırmasını zorunlu kılacak.

İstanbul’da bir ilki başlatan Grundig Akademie, Blockchain konusunda yetkin kuruluşlar olan Frankfurt School Blockchain Center, Chainstep, DLT Capital ve Defterhane ile işbirliğinde bir uygulamalı Blockchain Konferansı düzenliyor.

LinkTurkey’in organizasyonunu üstlendiği “Blockchain Day Istanbul #1- Hands-On Blockchain Training Conference” başlıklı konferans kapsamında Blockchain Teknolojisini daha iyi anlamak, blockchain’in geniş uygulama alanları ve imkanlarıyla tanışmak ve bir blockchain projesinin baştan sona nasıl uygulanabileceğini öğrenmek isteyenler için bilgi içerikli sunumlar ve uluslararası uzmanlarla uygulamalı workshoplar planladı.

Blockchain Teknolojisi tüm sektörleri ilgilendiren bir teknoloji olmakla birlikte workshop uygulamalarında ENERJİ sektörü, NAKLİYE VE LOJİSTİK sektörü, BANKACILIK VE FİNANS sektörü, SAĞLIK VE FARMA sektörüne ağırlık verilecek. Ancak diğer sektörlerden katılımcılar da uygulamalardan kendi sektörleri için bilgi ve kazanımlar çıkarabilecek. Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi, kayıt ve katılım ücretleri için https://www.futuremanagementdays-istanbul.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

LINKTURKEY

Selamiali Mah. Cumhuriyet Cad. 46

Boğaziçi Plaza, Kat 5

34664 Üsküdar/Istanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: +90(0)216 332 34 60

Faks: +90(0)216 443 46 55

Üsküdar Vergi Dairesi 413 591 34 886

443 46 55
Realtime website traffic tracker, online visitor stats and hit counter

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN

Bülten listemize kayıt olarak, gelişmelerden erken haberdar olun.

EKONOMİ HABERLERİ