LINK-TURKEY

Hakkımızda

LinkTurkey ağırlıklı olarak Türkiye’ye dönük çalışan Avrupa kökenli müşterilerle veya ağırlık Almanya olmak üzere Avrupa’ya ilgi duyan Türk müşterilerle çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında etkinlik organizasyonları, basın ve halkla ilişkiler ve ticari veya kurumsal grupların yurtdışı inceleme ve teknik gezileri alanında uzmanlaşmıştır.

Görev alanlarını Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasındaki ilişkilerin profesyonelce kurulması ve düzenlenmesi için bir link, bir bağlantı unsuru olarak tanımlayan LinkTurkey, müşterilerinin medya, sivil toplum, kamu ve özel sektörle ilişkilerinin hedef odaklı ve kalıcı ilişkilerle kurulması doğrultusunda profesyonel destek vermektedir.

LinkTurkey’nin gerek Türkiye, gerekse merkezi Avrupa ülkelerindeki toplumsal ve kurumsal kültüre ilişkin birikimi, müşterilerinin diğer piyasalara açılmasında kısa yoldan ve hedef odaklı hizmet vermesinin temelini oluşturmaktadır. LinkTurkey yapılacak işin içeriğine göre, uluslararası ve farklı branşlardan oluşan, yıllardan bu yana işbirliklerinde sınanmış uzman bir ekiple network içinde çalışmaktadır. Bu yolla üstlendiği görevleri yurtiçinde ve yurtdışında gereken uzmanlıkla ve çözüm odaklı olarak yürütmeyi garantilemektedir.

LinkTurkey uluslararası diyalog çalışmaları, PR ve medya danışmanlıkları ve etkinlik organizasyonları alanında uzun yılların birikimine sahiptir ve bu yolla müşterilerine optimal ve hedef odaklı hizmet verebilmektedir. LinkTurkey’nin sahibi ve genel müdürü Çiğdem Akkaya’dır.

Çiğdem Akkaya

 

 


LINKTURKEY

Selamiali Mah. Cumhuriyet Cad. 46

Boğaziçi Plaza, Kat 5

34664 Üsküdar/Istanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: +90(0)216 332 34 60

Faks: +90(0)216 443 46 55

Üsküdar Vergi Dairesi 413 591 34 886

443 46 55
Realtime website traffic tracker, online visitor stats and hit counter

BÜLTENİMİZE KAYDOLUN

Bülten listemize kayıt olarak, gelişmelerden erken haberdar olun.

EKONOMİ HABERLERİ